Sebastian Porządny – solidny trener personalny

Loading...Trener personalny

Ukończyłem wydział Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Uniwersytecie Łódzkim i posiadam dyplom instruktora kulturystyki i fitness. Okres dzieciństwa i młodości poświęciłem sportowi i trenowałem przez 11 lat wyczynowo lekkoatletykę. Moją specjalnością były biegi na 400 metrów przez płotki. Wielokrotnie sięgnąłem po najwyższe laury i zostałem medalistą Mistrzostw Polski. W 2009 roku zdobyłem złoty medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. Byłem też reprezentantem kadry narodowej.

Dziś pracuję jako trener personalny. Moje doświadczenie sportowe pozwala mi wprowadzić niezbędną dyscyplinę w pracy zawodowej, na czym korzystają moi klienci. Przekłada się to na wysoką jakość prowadzonych zajęć, konsekwencję i ciągłą chęć doskonalenia zawodowego. Specjalizacją Sebastiana Porządnego jest trening kondycyjny oraz siłowy. Mój program ćwiczeń stworzony dla każdego podopiecznego jest taki, jak moje nazwisko - porządny.
Ukończyłem wiele szkoleń i brałem udział w licznych warsztatach, które pozwalają mi w sposób solidny przygotować dla Ciebie program ćwiczeń, który przyniesie spodziewane efekty.